Упакування ваших замовлень

Гарантія

Ви маєте можливість обміняти товар на виріб іншого розміру або надіслати запит на повернення коштів протягом 14 днів з моменту отримання товару.

Обмін і повернення товару здійснюється в тому випадку, якщо придбаний товар не був у споживанні, збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, фабричні ярлики та оригінальна упаковка.

Ми не приймаємо до повернення речі, які не відповідають нашим умовам повернення.

Важливо: товар, який має сліди експлуатації, поверненню / обміну не підлягає!

Повернення чи обмін товару здійснюється за рахунок Покупця.

Доставка товару здійснюється за наш рахунок лише в тому випадку, якщо вам помилково був відправлений бракований товар, або товар не того розміру, що ви замовляли. В цьому випадку, не забудьте докласти квитанцію про поштові витрати на повернення посилки. Після перевірки стану товарів ми повернемо вам їх вартість, а також ваші витрати по поверненню, або зробимо обмін товарів за наш рахунок.

Якщо, з якоїсь причини, ви хочете обміняти товар на модель іншого кольору чи розміру, або взагалі на іншу модель, вам потрібно повернути отриманий товар відповідно до наших умов повернення та зробити нове замовлення.

Термін повернення коштів може становити 5-7 робочих днів з моменту отримання товарів на нашому складі. Після перевірки стану товарів, ми повідомимо вас про це електронною поштою або по телефону.